Tisztelt Szülők!

Mint az bizonyára mindenki előtt ismeretes a jelenlegi kormányzati döntések értelmében óvodánk legkorábbi nyitásának várható időpontja 2021. április 19. Kérjük, szíveskedjenek jelezni a csoportok zárt facebook oldalain, amennyiben gyermekük részére 2021. április 7-től kezdődően (a várható nyitásig) óvodai ügyeletre tartanak igényt. Az igényeket kérjük, 2021.03.31-ig (szerda) legyenek szívesek leadni az élelmezés és a csoportbeosztások tervezhetősége miatt.

Akinek lehetősége van rá, kérjük a csatolt nyomtatványt szíveskedjen visszajuttatni az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre. Akik számára ez nem lehetséges, tőlük az első óvodai megjelenéskor kérjük kitölteni.

Intézményünkben továbbra is csak teljesen egészséges kisgyermekeket áll módunkban fogadni, melyről az érkezést követően a szokásos módon a szülőnek nyilatkoznia kell. Akin bármiféle betegség tünetét tapasztaljuk, azonnal hazaküldjük. Kérjük megértésüket és szíves együttműködésüket mindannyiunk egészségének megőrzésének érdekében.

2021.tavaszi szünet

Felügyelet igénylése nyomtatvány letölthető ITT!