Tisztelt Szülők!

Az óvodai ügyelet igénybevételéhez szükséges nyomtatványt kiküldtük azon szülők részére, akiknek e-mail címével rendelkezünk, de jelen bejegyzésünkhöz is feltöltjük. Sajnos a levelezőrendszerünk időnként akadozik, és előfordul, hogy leveleink spam mappába kerülnek, ezért kérjük, figyeljék beérkező e-mailjeiket. A kitöltött igényléseket kérjük legkésőbb 2021.03.09. (kedd) 15:00 óráig legyenek szívesek visszaküldeni az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre. Azok a szülők, akik nem rendelkeznek e-mail címmel, de szeretnének ügyeletet igényelni, kérem, hívják a 06/204218054-es óvodavezetői hivatalos telefonszámot.

A gyermekfelügyelet indulásáról, részleteiről a szerdai nap folyamán adunk hivatalos tájékoztatást. Kérem, figyeljék fórumainkat!

A gyermekek étkeztetéséről az élelmezésvezető fog tájékoztatást adni, kérjük, ezt is szíveskedjenek figyelemmel kísérni és az abban foglaltaknak megfelelően igényléseiket leadni.

Együttműködésüket köszönjük!

Tisztelettel: Pintér Anett, intézményvezető

Szülői nyilatkozat óvodai ellátás igényléséről 2021.03.11-től  LETÖLTHETŐ DOKUMENTUM

Étkezés igénylés 2021.03.11 től