Kedves Szülők!

Óvodánk az Emberi Erőforrások Minisztériumától tájékoztatást kapott a 2020/2021-es nevelési év kezdésével kapcsolatosan. Mellékelten küldjük Önöknek is a minisztérium által kiadott „Intézkedési Terv a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről” című dokumentumot, melyet kérjük, szíveskedjenek Önök is elolvasni, az abban foglaltak betartását kérjük Önöktől is.

Munkatársaink a csatolt intézkedési tervben foglaltak alapján járnak el a nevelési évre való felkészülés során, az előírt intézkedéseket a koronavírus elleni hatékony védekezés céljából a mindennapi munkavégzésük során betartják. Az új nevelési év indításához szükséges takarítási/fertőtlenítési feladatokról gondoskodunk.

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy az új nevelési év zökkenőmentesen induljon és az is maradjon, az aktualitásokról folyamatosan tájékoztatni fogjuk Önöket. Sok szeretettel várjuk a kis aranyalmásainkat szeptember elsején óvodánkban!

Tisztelettel: Pintér Anett, óvodavezető