Kedves Szülők!

Óvodánk honlapján közzétett beiratkozással kapcsolatosan készítettünk Önöknek egy kis összefoglalót. Bízunk benne, hogy segítségükre lesz:

• Automatikusan felvételre kerül április 21-ig az a kisgyermek, aki 2020. augusztus 31-ig betölti a 3. életévét és Balatonszabadi és Siójut települések állandó lakója és nem érkezett jelzés, hogy másik óvodába kéri a felvételt. Ennek ellenére azt javasoljuk, hogy legalább telefonon (Pintér Anett óvodavezető 20/421-80-54, munkanapokon 8-12 óráig!) vagy e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) vegyék fel a kapcsolatot óvodánkkal, hogy a Balatonszabadi Aranyalma Óvodájába kívánják beíratni gyermeküket.
  • Felvételét kell kérni annak a gyermeknek is, aki 2020. szeptember 1. és 2021. augusztus 31. között betölti a 3. életévét. Az ő felvételük ugyanis nem történik meg automatikusan a lakcím alapján, csak ha a szülő jelzi. A szülőnek ebben az esetben szándéknyilatkozatot kell kitöltenie, mely óvodánk honlapján (www.balatonszabadiovoda.hu) elérhető.

Kérjük, a szándéknyilatkozatokat 2020. április 20-ig szíveskedjenek eljuttatni óvodánknak.

Az óvodai felvételről a szülő postai úton határozatot fog kapni az óvodától.

Az óvodai életről a szükséges tájékoztatásokat (felszerelések, igazolások) a nyár folyamán honlapunkon megjelentetjük. Kérjük, kísérjék figyelemmel az aktualitásokat honlapunkon.

A beiratkozással kapcsolatos részletes információk:

További kérdések felmerülése esetén keressenek bennünket bizalommal!

Balatonszabadi, 2020. április 6.

Pintér Anett

Óvodavezető