Tájékoztatjuk a kedves Szülőket, hogy Balatonszabadi Aranyalma Óvodája fenntartói döntés alapján 2020. március 23-tól az óvoda ZÁRVA tartását rendeli el a további intézkedésig. 2020.03.16-tól 20-ig ügyeleti rend szerint, előzetes igényfelmérés alapján fogadjuk azokat a gyerekeket akiknek egyik szülője sem tudja megoldani a gyermekük biztonságos ellátását. KÉRÉSÜNK hogy 2020.03.17-18-án a gyermekük ruházatát, személyes dolgát vigyék haza az intézményből. Azokét a gyerekekét is akik jelenleg nem járnak óvodába. Kérjük egy fő jöjjön a holmikért, a szülő előzetesen jelezzen telefonon az óvónéninek vagy dajka néninek aki összeszedi a gyerek holmiját és a bejárati ajtón kiadja. Jövőhéttől az óvoda teljes fertőtlenítése történik TELJES ZÁRÁS mellett.

Kérjük szíves megértésüket!

Az óvoda dolgozói nevében mindenkinek jó egészséget kívánunk.

Tisztelettel: Pintér Anett óvodavezető